Home Domače novice hokej / Kopitar k zmagi kraljev prispeval dve podajiHokejisti Los Angeles Kings so končali niz petih porazov.

47 second read
Komentarji so izklopljeni za hokej / Kopitar k zmagi kraljev prispeval dve podajiHokejisti Los Angeles Kings so končali niz petih porazov.
0
2

Kopitar k zmagi kraljev prispeval dve podaji

Kralji so se le veselili zmage. FOTO: AFP

Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL gostili Calgary in zmagali s 5:3. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je prispeval dve podaji za zmagovalce.

Za kralje iz Kalifornije, ki so prekinili niz petih porazov, so sicer gole dosegli Kurtis MacDermid, Jeff Carter, Austin Wagner, Sean Walker in Tyler Toffoli. Pri poražencih je Elias Lindholm zadel dvakrat, Mikael Backlund pa enkrat.